Tuhafbakkal.com web sitesine hoş geldiniz. Bu beyan tuhafbakkal.com 'un gizlilik politikasını içerir.
Tuhafbakkal.com web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.
 
Bulunduğunuz internet sitesi (www.tuhafbakkal.com)  bu siteye giren ziyaretçilerimizin bilgi güvenliği bizim için önem taşımaktadır. Bu metin, bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek üzere hazırlanmıştır.
 
Site sayfalarını kişisel herhangi bir bilgi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Web sitemizi ziyaretinizde kişisel bilgileriniz, sadece sizin bilginiz dahilinde sizden temin edilebilmektedir. Sizlerin, bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz tuhafbakkal.com tarafından korunmaktadır. Bu nedenle, söz konusu kişisel bilgiler sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da hukuksal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece tarafımızdan diğer kişilere verilmeyecektir. Bilgi güvenliğinizi sağlamak amacı ile sizlerin de şifrelerinizi kimse ile paylaşmamanızın gerekliliğini vurgulamak isteriz.
 
Elektronik posta iletişiminde söz konusu mesaj şifrelenmediği takdirde mesajın güvenliğinin garanti altına alınamadığını ve göndereceğiniz elektronik postaların güvenliğinden sizlerin sorumlu olduğunuzu hatırlatmak isteriz.
 
Web sitemizde tuhafbakkal.com tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtmek isteriz.
 
tuhafbakkal.com internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri,sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde  tuhafbakkal.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır.Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin tuhafbakkal.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

tuhafbakkal.com üyelik iptal işlemlerinizi info@tuhafbakkal.com adresine mail göndererek veya tuhafbakkal.com'da "hesabım" sekmesi altında yer alan "üyelik iptali" seçeneği üzerinden işlem yaparak gerçekleştirebilirsiniz.